Algus    
Kasutaja
Parool
Registreeri
Unustasid salasõna?
Ribakoodilugejad
Tšekiprinterid
Etiketiprinterid
Sularaha kontroll
Kliendinäidikud
Kassaklaviatuurid
Andmekogujad
Kaarditehnoloogia
Monitorid
POS arvutikomplektid
Kassasahtlid
Kiosk
RFID
Üldised kaablid
Leiunurk, kasutatud
Kassatarkvara

Juhend ja tingimused

1. Kasutajaks registreerimine
 
Kauba tellimiseks peate eelnevalt registreerima end kasutajaks vajutades lingile registreeri. Järgnevalt saate tutvuda ja sobivusel nõustuda kasutamise ning garantiitingimustega. Seejärel küsitakse Teie ja Teie ettevõtte andmeid. Kui soovite registreerida hulgikliendiks või edasimüüjaks, tuleb teha märge vastavas lahtris. Edasimüüja staatust saavad taodelda vaid ettevõtted ja see vajab OÜ Hool Lahenduste poolset kinnitamist. Edasimüüja staatuse kinnitus saadetakse registreerimisel märgitud e-postile. Alles seejärel saab edasimüüja valitud kasutajanime ja parooliga sisse logida. Kui aga soovite kaupa kohe tellima asuda, peab vastav lahter tühjaks jääma.
 
Kui soovite saada kaupa kätte enne arve tasumist, tuleb märkida soovitav krediidisumma Eesti kroonides. Krediiti saavad taodelda vaid ettevõtted. Krediiditaotlus vaadatakse läbi ja vajadusel korrigeeritakse krediidisummat. Krediiti ei anta ettevõtetele, kellel on kehtivad maksuvõlad, kelle vastu on alustatud pankrotimenetlus või kelle tasumise võime on mõnel muul põhjusel kaheldav. Krediiditaotlus vaadatakse läbi vaid siis, kui olete tutvunud ja nõustunud krediiditingimustega ja teinud ka  sellekohase märke. Krediidimäära otsustamisel on abiks ka Teie ettevõtte kodulehe olemasolu, mille soovitame  samuti märkida.
Märkustesse võite märkida oma ettevõtte lühitutvustuse või ka muid olulisi aspekte, mida eelnevalt küsitud ei ole.
 
2.Tooted ja kauba valimine.
 
Kaupa saab tellida ka siis kui laoseis on null. Igale tootele on märgitud tarneaeg, mille jooksul toimetatakse hool.ee laos 0 kogusega märgitud kaup tellijale.  Laos olemas olev kaup toimetatakse tellijale1-2 tööpäeva jooksul.
Hool Lahendused OÜ e-poe toodete hinnale lisandub käibemaks.
Hool Lahendused e-poes olevad tootepildid on illustratiivse tähendusega ja võivad mõnevõrra erineda tegelikust tootest.
 
3. Ostukorv ja tellimuse vormistamine
 
Valige välja Teile sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Kaupa saab otsida ka märksõna järgi, kasutades selleks kiirotsingut. Teie ostukorv luuakse hetkel, kui olete klikkinud lingile „Lisa ostukorvi“. Toodete ostukorvi lisamine ei kohusta Teid valitud tooteid ostma. Kui soovite lisada  täpsustusi tellitud kauba kohta (soovitavad liidesed, kaablid jms) saate seda teha ostukorvi kinnitamisel.
Ostukorvis olevate toodete vaatamiseks, ostukorvist eemaldamiseks või tellimuse vormistamiseks valige “Ostukorv”.
Tellimuse vormistamise lehel valige transpordi ja makseviis ning vajadusel sisestage märkused. Järgnevalt klikkige nupule „Vormista tellimus” ja kontrollige üle tellimuse andmed. Klikates nupule Kinnita tellimus  edastatakse tellimus meile. Peale seda täpsustatakse kauba kohaletoimetamise andmeid. SmartPosti puhul on oluline märkida just selle inimese mobiiltelefoni number, kellele saadetakse SMS sõnum paki kohalejõudmise kohta ning paki kättesaamise soovitud koht. Olge tellimuse vormistamise leheküljel olevate lahtrite täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.
 
Juhime Teie tähelepanu sellele, et toote hind või kauba saadavus võib muutuda ette teatamata. Juhul kui E-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse Teiega ühendust ning vajadusel tagastatakse tasutud summa.
 
4. Hinnad
 
Kõik E-poes olevad hinnad on eesti kroonides ja ei sisalda käibemaksu. Peatudes hiirega kauba hinnal, näete hinda Eurodes.
 
HOOL.EE TELLIMISKESKUSES TEILE TEATAVAKS SAANUD INFORMATSIOON (NT. HIND TEILE) ON KONFIDENTSIAALNE JA EI KUULU AVALDAMISELE KOLMANDALE OSAPOOLELE.
 
5. Toodete eest tasumine
 
Peale ostu kinnitamist vastavalt punktis 3 toodule, saate ülamenüüst valida tellimused ja soovi korral need välja trükkida. Selle tellimuse alusel saavad jaekliendid tasuda pangaülekandega. Krediteeritavad kliendid saavad tasuda kas tellimuse või arve alusel. Arvesaadetakse Teie poolt sisestatud e-posti aadressile peale kauba väljasaatmist.
 
 
6. Tarneaeg ja kohaletoimetamisetingimused
 
Laos olevatele toodete tarneaeg on1-2 tööpäeva.
Tooted toimetatakse kohale SmartPosti või ELS kullerteenusega, kui pole kokku lepitud teisiti. Kaubale saab ka järele tulla aadressile Tamme pst 47, Tartus tööpäevadel kl 09.00-18.00. Väljaspool tööaega kauba kättesaamine tuleb eraldi kokku leppida.  Ise kaubale järele tulles ei lisandu hinnale saatekulu.
Kui tellitavat kaupa laos ei ole, on oodatav tarneaeg kaubatabelis märgitud vastavas veerus. Tarneaeg võib mõnikord veidi erineda, sõltuvalt kauba päritolu riigi riiklikest pühadest jms.
 
 
7. Garantiitingimused
 
OÜ Hool Lahendused juhindub garantii andmisel Eesti Vabariigi seadustest ja vastavatest ettekirjutustest. OÜ Hool Lahendused poolt müüdud kaupade garantii kehtivusaeg on 1 aasta koos 2 aastase pretensioonide esitamise tähtajaga nagu on seda nõutud VÕS §218 lg 2 põhjal.
 
Elektroonilisest tellimiskeskkonnast, aadressil www.hool.ee, ostetud kauba garantii andja ja garantiiteeninduse teostaja või vahendaja on OÜ Hool Lahendused. Kõikide OÜ Hool Lahendused poolt müüdavate toodetega seotud garantii küsimustega võib pöörduda klienditeenindaja poole: e-mail  info@hool.ee, tel.58445533.
 
OÜ Hool Lahendused võtab endale õiguse kliendi kiirema ja parema teenindamise huvides suunata klient otse vastava toote garantiihooldust teostava Eestis asuva partneri juurde.
 
Garantiiteenuse alla ei kuulu tarkvara- ja ühilduvusega seotud probleemid; transpordi käigus tootele tekkinud füüsilised vigastu

 
 

 0 kaupa
 Summa: 0.00 EUR

Hinnad ilma käibemaksuta.

Registreeri


Juhend ja tingimused
Tagasiside
Krediiditingimused
 
 

Kõik uudised

 
 
noom