Elektroonilised hinnasildid

Elektroonilised hinnasildid

Elektroonilised hinnasildid tagavad alati korrektselt kuvatud hinnad

Toodete pabersildidega varustamine on kaupluse üks enam aega kulutavid tegevusi. Pabersiltide varustamine koosneb mitmest käsitsi tegevusest ja seepärast on inim-error kerge tekkima. Lisada sinna juurde veel soodus- ja kampaaniahinnad ning olemegi saavutanud väikese segaduse.

Suur osa kauplustest muudavad hindasid ainult öösel, et mitte lasta sellistel vigadel kergelt tekkida. Igal hommikul ootab kaupluse personali ees prindi-lõika-paigalda tegevus, mis on väga ajamahukas. Seda aega saaks aga palju kasumlikumalt kasutada.

Teine ajamahukas töö on laojääkide jälgimine. Kaubad saavad otsa ja vaja tellida uued. Kuna puudub visuaalne kontroll või hea märguanne, siis ka siin tekib vigu. 

Elektroonilised hinnasildid (ESL) ongi just loodud, et aidata automatiseerida ja lihtsustada kaupluse igapäeva tegevusi.

Põhiline, mis ESL sildid annavad, on kindlus, et hind, mis riiulil on alati ka hind kassas. Kogu info, mis elektroonilisele sildile kuvatakse, tuleb otse majandustarkvarast. Hinna muutmisel kesksüsteemist vahetakse hind koheselt ka toote juures. Selliselt on tagatud alati korrektne hind. Vähem ebakorrektseid hindasid = paremad kliendisuhted.

See on ainult üks osa sellest, mida saab ESL lahendusega parandada.

Blade seeria

Valley seeria

Dual Screen seeria

Zkong elektroonilised sildid

Zkong on üks vähesest ESL’i tootjatest, kes toodab oma seadmed ise. Tänu sellele ei sõltu nad kolmandatest osapooltest ja saavad oma hinnad hoida madalad.

Zkong ESL süsteem koosneb riist- ja tarkvarast: 

Vajaliku riistavara hulka kuuluvad elektroonilised sildid, tugijaama ja käsiterminalid

Tarkvaraks on Zkong’i enda välja töötatud pilvesüsteem, mis suhtleb otse majandustarkvaraga ja edastab vajaliku info siltidele.

Zkongi süsteemi funktsionaalsuse võib jaotada järgnevalt

Kiire hinnamuutus

Zkong ESL süsteem pakub kasutajatele paindlikku automaatset lehevahetusfunktsiooni. Kui majandustarkvarast muuta toote infot olgu see siis hind, nimi, pilt või midagi muud, siis toimub muudatus sildil koheselt. See annab võimaluse turundusosakonnale luua näiteksHappy-hour tüüpi kampaaniadja teisigi, mis  ei ole pabersiltidega mõeldavad.

LED tulukeste kasutamine kaupade leidmiseks

Kõikidel Zkongi hinnasiltidele on juures 256+ värvivõimalustega LED tulukesed. Neid tulukesi saab kasutada väga mitmel eesmärgil.

Näiteks on kauplustes tõusnud e-ostude osakaal. Nende tellimuste täitmiseks peavad kaupluse töötajad üle kaupluse otsima ja komplekteerima vajaliku kauba. Selleks, et kiirelt kaup leida saab komplekteerija oma käsiterminalist anda käsu, et vilguta mulle vastavate toodete kõrval olevait LED tulukest. See võimalus aitab säästa aega nii kaupluse personali kui ka klientite aega 

Ülevaade laojääkidest

Sarnaselt nagu kaupade leidmise puhul saab kasutada LED tulukesi laojääkide kontrollil. Funktsionaalsus toimib selliselt, et kui kaup hakkab laost otsa saama, siis läheb sildi küles olev tuluke põlema ja kaupluse personalil on võimalik vajaliku kaupa juurde tellida. Selline funktsionaalsus annab lisa füüsilise kontrolli süsteemi kõrvale, et miski ei jääks kahe silma vahele.

Lisainfo otse sildilt

Zkong’i siltidele on sisse ehitatud NFC kiibid. Viibades oma nutitelefoniga sildi vastu, on võimalik kliendile suunata kohta kus ta saab toote kohta lisainformatsiooni. Seda funktsionaalsust saab kasutada näiteks allergeenide info jaoks.

Mitte ainult kaubandusele

Zkong’i elektrooniliste siltide lahendus pakub oma laia valiku funktsionaalustega võimalusi mitte ainult kaubandusele vaid ka tööstusele ka logistikale.

Logistikas on teemaks komplekteerimine. Siin saab samuti kasutada LED tulukesi, et komplekteerija leiaks vajaliku kauba hõlpsasti. Samuti saab sildile kuvata mitu toodet on sellest artiklist alles ning kui kaup hakkab laost otsa saama, siis anda selle kohta märku.

Tootmises liiguvad tooted ühest tootmisprotsessist teise. Levinud on toode märgistada paberkleebisega, et pooltoode või tooraine saaks ühes tootmispunktis arvele võetud ja teisest maha. Sellega kaasneb suurel hulgal paberkleebiste kasutamist. Elektroonilise sildi puhul saab seda kulu vähendada kuna neid saab korduvkastuada. Lisaks ei kulu elektroolilise sildi pealt tekst maha ja info ei lähe kaduma.

 • Kiirelt ja usaldusväärselt uuendatud müügihinnad kaupluses.
 • Ekslikud hinnad kõrvaldatakse virtuaalselt.
 • Kohene tagasiside hindade uuendamise kohta.
 • Kaupluse hinnad vastavad alati käimasolevatele kampaaniatele.
 • Kiirem reageerimine konkurentide kampaaniatele.
 • Väldib tarnija hinnamuutustest tulenevat müügitulu vähenemist.
 • Vähendab hinnasiltidega seotud paberi ja printimise kulusid.
 • Aitab tööaega efektiivsemalt kasutada. Personal saab keskenduda klienditeenindusele.
 • Kuni 90,000 hinnamuutust tunnis.
 • Genereerib vajaliku müügi ja logistika informatsiooni reaalajas.
 • Puuduvad hinnaerinevustest tingitud seisakud kassajärjekorras.
 • Müük ei jää tegemata puuduvate hindade tõttu.
 • Suurem usaldusväärsus tõstab klientide lojaalsust
 • Optimaalne tootepaigutus, aitab kaasa müügikäibe suurendamisele.
 • Riiulite täitmine õigel hetkel.
 • Teave sortimendist väljuvate ja uute kaupade kohta.
 • Lisainformatsioon seotud toodete kohta.
 • Lihtne integreerida olemasoleva ärijuhtimissüsteemiga.
 • Kohandatakse kliendi vajadustest lähtuvalt.