Hool OÜ kassaseadmete tellimiskeskus
 
TEKKIS KÜSIMUS? Helistage numbril: +372 58445533
0 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

section

Müügitingimused


1. Kasutajaks registreerimine
Kauba tellimiseks peate eelnevalt registreerima end kasutajaks. Täites vajalikud lahtrid, tutvudes ning nõustudes garantiitingumustega, tekitate endale kasutaja ning saate alustada e-poes ostlemist.

Kui soovite saada kaupa kätte enne arve tasumist, tuleb saata krediiditaotluse soov koos soovitava krediidisummaga Hool OÜ e-posti aadressile info@hool.ee. Krediiti saavad taodelda vaid ettevõtted. Krediiditaotlus vaadatakse läbi ja vajadusel korrigeeritakse krediidisummat. Krediiti ei anta ettevõtetele, kellel on kehtivad maksuvõlad, kelle vastu on alustatud pankrotimenetlus või kelle tasumise võime on mõnel muul põhjusel kaheldav. Krediiditaotlus vaadatakse läbi vaid siis, kui olete tutvunud ja nõustunud ülalolevate krediiditingimustega. Krediidimäära otsustamisel on abiks ka Teie ettevõtte kodulehe olemasolu, mille soovitame samuti märkida.

2.Tooted ja kauba valimine.
Kaupade tarneaeg on üldjuhul kuni 5 tööpäeva. Kaupa saab tellida ka siis kui laoseis on null. Igale tootele on märgitud tarneaeg, mille jooksul toimetatakse hool.ee laos 0 kogusega märgitud kaup tellijale. 

Hool OÜ e-poes olevad tootepildid on illustratiivse tähendusega ja võivad mõnevõrra erineda tegelikust tootest.

3. Ostukorv ja tellimuse vormistamine
Valige välja Teile sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Kaupa saab otsida ka märksõna järgi, kasutades selleks kiirotsingut. Teie ostukorv luuakse hetkel, kui olete klikkinud lingile „Lisa tellimusse“. Toodete ostukorvi lisamine ei kohusta Teid valitud tooteid ostma. 
Ostukorvis olevate toodete vaatamiseks, ostukorvist eemaldamiseks või tellimuse vormistamiseks vajutage paremal lehe ülaservas ostukorvi märgisele.
Tellimused tuuakse kliendi aadressile kulleriga. Juhul, kui on soov saada kaup kätte Hool OÜ laost või kasutada muud tarnimisviisi, siis palume saata vastava sisuga email info@hool.ee aadressile. Vajutades nupule Kinnita tellimus edastatakse tellimus meile. 
Juhime Teie tähelepanu sellele, et kauba saadavus võib muutuda ette teatamata. Juhul kui E-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse Teiega ühendust ning vajadusel tagastatakse tasutud summa.

4. Hinnad
Kõik E-poes olevad hinnad on eurodes ja ei sisalda käibemaksu.

5. Tarneaeg ja tingimused
Hool OÜ laos olevatele toodete tarneaeg on 2-5 tööpäeva. 
Tooted toimetatakse kohale kulleriga, kui pole kokku lepitud teisiti. Kaubale saab ka järele tulla aadressile Tamme pst 47, Tartus tööpäevadel kl 09.00-18.00. Väljaspool tööaega kauba kättesaamine tuleb eraldi kokku leppida. Ise kaubale järele tulles ei lisandu hinnale saatekulu.
Kui tellitavat kaupa laos ei ole, on oodatav tarneaeg kaubatabelis märgitud vastavas veerus. Tarneaeg võib mõnikord veidi erineda, sõltuvalt kauba päritolu riigi riiklikest pühadest jms.

7. Garantiitingimused
Hool OÜ juhindub garantii andmisel Eesti Vabariigi seadustest ja vastavatest ettekirjutustest. Hool OÜ pakub oma müüdavatele toodetele tootjagarantiid, mis on kirjas seadmete infolehtedel. 
Elektroonilisest tellimiskeskkonnast, aadressil www.hool.ee, ostetud kauba garantii andja ja garantiiteeninduse teostaja või vahendaja on Hool OÜ. Kõikide Hool OÜ poolt müüdavate toodetega seotud garantii küsimustega võib pöörduda klienditeenindaja poole: e-mail info@hool.ee, tel.58445533.

Hool OÜ võtab endale õiguse kliendi kiirema ja parema teenindamise huvides suunata klient otse vastava toote garantiihooldust teostava Eestis asuva partneri juurde.

Garantiiteenuse alla ei kuulu tarkvara- ja ühilduvusega seotud probleemid; transpordi käigus tootele tekkinud füüsilised vigastused; pakendite kahjustused; kuluvad osad ja tarvikud. Garantii ei hõlma seadme väärast või asjatundmatust kasutamisest, kliendi või kolmanda isiku poolsest valest kohtlemisest tingitud defektide diagnoosimist ja kõrvaldamist.

8. Toote tagastamine
Hool OÜ E-poest ostetud toodetele kehtib 14 päeva jooksul tagastusõigus.Tagastatud kaup peab olema originaalpakendis ja ei tohi olla kasutataud nii, et seda ei saa uuesti müüki suunata. Pärast tagastamist vaadatakse kaup üle ja probleemide mitteilmnemisel makstakse raha 2-3 päeva jooksul tagasi. Tagastamise soovi korral palun võtke meiega ühendust. Toote tagastamiseks või väljavahetamiseks on vajalik ostuarve.