Hool OÜ kassaseadmete tellimiskeskus
 
TEKKIS KÜSIMUS? Helistage numbril: +372 58445533
0 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

section

Kauba tellimiseks peate eelnevalt registreerima end kasutajaks. Täites vajalikud lahtrid, tutvudes ning nõustudes garantiitingumustega, tekitate endale kasutaja ning saate alustada e-poes ostlemist. 

Kui soovite saada kaupa kätte enne arve tasumist, tuleb saata krediiditaotluse soov koos soovitava krediidisummaga Hool OÜ e-posti aadressile info@hool.ee. Krediiti saavad taodelda vaid ettevõtted. Krediiditaotlus vaadatakse läbi ja vajadusel korrigeeritakse krediidisummat. Krediiti ei anta ettevõtetele, kellel on kehtivad maksuvõlad, kelle vastu on alustatud pankrotimenetlus või kelle tasumise võime on mõnel muul põhjusel kaheldav. Krediiditaotlus vaadatakse läbi vaid siis, kui olete tutvunud ja nõustunud ülalolevate krediiditingimustega. Krediidimäära otsustamisel on abiks ka Teie ettevõtte kodulehe olemasolu, mille soovitame  samuti märkida.

  

Kaupade tarneaeg on üldjuhul kuni 5 tööpäeva. Kaupa saab tellida ka siis kui laoseis on null. Igale tootele on märgitud tarneaeg, mille jooksul toimetatakse hool.ee laos 0 kogusega märgitud kaup tellijale. 

Hool OÜ e-poes olevad tootepildid on illustratiivse tähendusega ja võivad mõnevõrra erineda tegelikust tootest.

 

Valige välja Teile sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Kaupa saab otsida ka märksõna järgi, kasutades selleks kiirotsingut. Teie ostukorv luuakse hetkel, kui olete klikkinud lingile „Lisa tellimusse“. Toodete ostukorvi lisamine ei kohusta Teid valitud tooteid ostma.

Ostukorvis olevate toodete vaatamiseks, ostukorvist eemaldamiseks või tellimuse vormistamiseks vajutage paremal lehe ülaservas ostukorvi märgisele.

Tellimused tuuakse kliendi aadressile kulleriga. Juhul, kui on soov saada kaup kätte Hool OÜ laost või kasutada muud tarnimisviisi, siis palume saata vastava sisuga email info@hool.ee aadressile. Vajutades nupule Kinnita tellimus edastatakse tellimus meile.

Juhime Teie tähelepanu sellele, et kauba saadavus võib muutuda ette teatamata. Juhul kui E-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse Teiega ühendust ning vajadusel tagastatakse tasutud summa.