Hool OÜ kassaseadmete tellimiskeskus
 
TEKKIS KÜSIMUS? Helistage numbril: +372 58445533
0 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

section

Kogu registreerumisel ja tellimuse esitamisel edastatud teavet käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Hool OÜ ei avalda kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele ilma kliendi loata.

Hool OÜ-le usaldatud isikuandmeid koheldakse konfidentsiaalselt ning neid ei jagata kolmandate isikutega. Hool OÜ kasutab saadud teavet kasutajatele sobivate lahenduste või tootepakkumiste soovitamiseks ning kasutajatele tellimuste ja tehingute staatuse kohta info saatmiseks. Hool OÜ kasutab kliendi personaalseid Isikuandmeid tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.

Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust. Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi veebipoe kasutajaprofiilis. Kui ost on sooritatud ilma kasutajakontota, siis saab tutvuda isikuandmetega klinditoe vahendusel.

Veebipoe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks. Kui veebipoes on ost sooritatud ilma kliendikontota, siis säilitatakse ostuajalugu kolm aastat. Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni. Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

Tekkivate küsimuste korral võtke ühendust telefonil +372 58445533 või saatke kiri e-posti aadressil info@hool.ee