Tingimused

Privaatsustingimused

Kogu registreerumisel ja tellimuse esitamisel edastatud teavet käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Hool OÜ ei avalda kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele ilma kliendi loata.

Hool OÜ-le usaldatud isikuandmeid koheldakse konfidentsiaalselt ning neid ei jagata kolmandate isikutega. Hool OÜ kasutab saadud teavet kasutajatele sobivate lahenduste või tootepakkumiste soovitamiseks ning kasutajatele tellimuste ja tehingute staatuse kohta info saatmiseks. Hool OÜ kasutab kliendi personaalseid Isikuandmeid tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.

Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust. Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi veebipoe kasutajaprofiilis. Kui ost on sooritatud ilma kasutajakontota, siis saab tutvuda isikuandmetega klinditoe vahendusel.

Veebipoe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks. Kui veebipoes on ost sooritatud ilma kliendikontota, siis säilitatakse ostuajalugu kolm aastat. Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni. Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

Tekkivate küsimuste korral võtke ühendust telefonil +372 58445533 või saatke kiri e-posti aadressil info@hool.ee

 

Müügi- ja maksetingimused

Kui soovite saada kaupa kätte enne arve tasumist, tuleb saata krediiditaotluse soov koos soovitava krediidisummaga Hool OÜ e-posti aadressile info@hool.ee. Krediiti saavad taodelda vaid ettevõtted. Krediiditaotlus vaadatakse läbi ja vajadusel korrigeeritakse krediidisummat. Krediiti ei anta ettevõtetele, kellel on kehtivad maksuvõlad, kelle vastu on alustatud pankrotimenetlus või kelle tasumise võime on mõnel muul põhjusel kaheldav. Krediiditaotlus vaadatakse läbi vaid siis, kui olete tutvunud ja nõustunud ülalolevate krediiditingimustega. Krediidimäära otsustamisel on abiks ka Teie ettevõtte kodulehe olemasolu, mille soovitame  samuti märkida.

 

Tarneaeg ja -tingimused

Hool OÜ laos olevatele toodete tarneaeg on 2-5 tööpäeva.

Tooted toimetatakse kohale kulleriga, kui pole kokku lepitud teisiti. Kaubale saab ka järele tulla aadressile Riia 181A, Tartu tööpäevadel kl 09.00-18.00. Väljaspool tööaega kauba kättesaamine tuleb eraldi kokku leppida. Ise kaubale järele tulles ei lisandu hinnale saatekulu.

 

Garantiitingimused

Hool OÜ juhindub garantii andmisel Eesti Vabariigi seadustest ja vastavatest ettekirjutustest. Hool OÜ pakub oma müüdavatele toodetele tootjagarantiid, mis on kirjas seadmete infolehtedel.

Elektroonilisest tellimiskeskkonnast, aadressil www.hool.ee, ostetud kauba garantii andja ja garantiiteeninduse teostaja või vahendaja on Hool OÜ. Kõikide Hool OÜ poolt müüdavate toodetega seotud garantii küsimustega võib pöörduda klienditeenindaja poole: e-mail  info@hool.ee, tel.58445533.

Hool OÜ võtab endale õiguse kliendi kiirema ja parema teenindamise huvides suunata klient otse vastava toote garantiihooldust teostava Eestis asuva partneri juurde.

Garantiiteenuse alla ei kuulu tarkvara- ja ühilduvusega seotud probleemid; transpordi käigus tootele tekkinud füüsilised vigastused; pakendite kahjustused; kuluvad osad ja tarvikud. Garantii ei hõlma seadme väärast või asjatundmatust kasutamisest, kliendi või kolmanda isiku poolsest valest kohtlemisest tingitud defektide diagnoosimist ja kõrvaldamist.